Developed in conjunction with Ext-Joom.com

NAUCZYCIEL / PRZEDMIOT

  1. Marek Śrębowaty - informatyka, zajęcia komputerowe, DYREKTOR SZKOŁY
  2. Małgorzata Czyż - przyroda, biologia, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  3. Małgorzata Śliwińska - edukacja wczesnoszkolna, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  4. Sylwia Ambrozińska - język angielski
  5. Anita Baińska-Trzebińska - edukacja wczesnoszkolna
  6. Marta Balawender - wychowanie fizyczne
  7. Mateusz Bąkowski - muzyka
  8. Edyta Bielawska - edukacja wczesnoszkolna
  9. Elżbieta Boggdewicz - 
  10. ks. Krtstian Bondarowski - religia
  11. Iwona Borek - świetlica
  12. Teresa Borkowska - matematyka
  13. Grażyna Ciechońska - edukacja wczesnoszkolna
  14. Jolanta Czapska - język polski
  15. Małgorzata Czapska - edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
  16. Swietłana Czarnecka - świetlica
  17. Katarzyna Dadok-Pękala - edukacja wczesnoszkolna
  18. Anna Daniluk - historia
  19. Agnieszka Dmowska - przyroda , biologia
  20. Dominika Doktorska - edukacja wczesnoszkolna
  21. Beata Duszyńska - edukacja wczesnoszkolna
  22. Małgorzata Dzięcielska - matematyka, fizyka
  23. Paulina Figarska - edukacja wczesnoszkolna, kl.0
  24. Robert Frączkowski - wychowanie fizyczne
  25. Dorota Futyma - edukacja wczesnoszkolna
  26. Beata Garbaty - edukacja wczesnoszkolna
  27. Anna Gawryś - język angielski
  28. Agata Grzeniewska - pedagog
  29. Jambor Teresa - świetlica
  30. Renata Janczarska - geografia, przyroda
  31. Barbara Jończyk - edukacja wczesnoszkolna
  32. Katarzyna Jutkiewicz - język niemiecki
  33. Anna Kadłubowska - Pilich - język polski
  34. Hanna Kamińska - przyroda, biologia
  35. Aleksandra Karczewska - wychowanie fizyczne
  36. Anna Karpienko - religia
  37. Tomasz Karpienko - religia
  38. Ewelina Klimaszewska - matematyka
  39. Aneta Kowalczyk - matematyka
  40. Bożena Kowalczyk - edukacja wczesnoszkolna
  41. Agnieszka Kosowska - matematyka
  42. Urszula Krawczyńska - język polski
  43. Izabela Kulczyk - Sobczyk - edukacja wczesnoszkolna
  44. Beata Leśniewska - świetlica
  45. Grażyna Leżyńska - matematyka
  46. ks. Piotr Maciejak - religia
  47. Jadwiga Maryańska - psycholog
  48. Magdalena Makowiecka - język angielski
  49. Marta Marciniak - edukacja wczesnoszkolna
  50. Maciej Michalski - wychowanie fizyczne, świetlica
  51. Beata Nadzikiewicz - zajęcia komputerowe, informatyka
  52. Ewa Naszewska - nauczyciel wspomagający
  53. Ewa Nierobisz - edukacja wczesnoszkolna
  54. Magdalena Nowak - język angielski
  55. Mirosława Nowicka - język polski
  56. Justyna Panasewicz - nauczyciel wspomagający
  57. Paulina Pawlak - Kozłowska - SI
  58. Małgorzata Penar - język angielski
  59. Marta Płatos - SI
  60. Magdalena Piasecka - logopeda
  61. Sabina Piasecka - technika, zajęcia techniczne
  62. Anna Piecyk - świetlica
  63. Agnieszka Pieniek - edukacja wczesnoszkolna
  64. Alicja Powązka - edukacja wczesnoszkolna
  65. Małgorzata Powązka - Jacaszek - edukacja wczesnoszkolna
  66. Agata Prasolik - edukacja wczesnoszkolna
  67. Sylwestra Prasolik - język polski
  68. Jolanta Prochacka - Olszewska - świetlica
  69. Artur Różycki - biblioteka
  70. Dorota Rybarczyk - edukacja wczesnoszkolna
  71. Marcin Rybczyński - wychowanie fizyczne
  72. Danuta Rytel - edukacja wczesnoszkolna
  73. Barbara Rzeżniczak - edukacja wczesnoszkolna
  74. Joanna Soja - język angielski, etyka
  75. Katarzyna Sowińska - historia
  76. Katarzyna Stań - edukacja wczesnoszkolna
  77. Beata Stosio - bibioteka
  78. Iwona Szczepańska - język polski
  79. Agnieszka Szwejkowska - Kozik - język polski
  80. Zofia Ścioch - wychowanie fizyczne
  81. Michał Śliwiński - wychowanie fizyczne
  82. Anna Śrębowata - chemia
  83. Joanna Szudrowicz - Telakowiec - edukacja wczesnoszkolna
  84. Marta Urbaniak - Hajduk - język polski, język angielski
  85. Jolanta Wenegicka - wychowanie fizyczne
  86. ks. Grzegorz Więcek - religia
  87. Agnieszka Wiśniewska - język polski
  88. Dorota Wiśniewska - świetlica
  89. Eliza Wójcik - pedagog
  90. Jolanta Żochowska - świetlica
  91. Agnieszka Żwirska - plastyka

Wychowawcy/zastępcy wychowawcy klas w roku szkolnym 2017/2018

kl. 0 Pani PAULINA FIGARSKA / Pani AGNIESZKA PIENIEK

kl. 1A Pani DOROTA RYBARCZYK / Pani DOMINIKA DOKTORSKA

kl. 1B Pani EWA NIEROBISZ / Pani GRAŻYNA CIECHOŃSKA

kl. 1C Pani AGNIESZKA PIENIEK / Pani PAULINA FIGARSKA

kl. 1D Pani BEATA GARBATY / Pani DOROTA RYBARCZYK

kl. 1E Pani GRAŻYNA CIECHOŃSKA / Pani EWA NIEROBISZ

kl. 1F Pani DOMINIKA DOKTORSKA / Pani BEATA GARBATY

kl. 2A Pani KATARZYNA DADOK-PĘKALA / Pani JUSTYNA PANASEWICZ

kl. 2B Pani KATARZYNA STAŃ / Pani JOANNA TELAKOWIEC- SZUDROWICZ

kl. 2C Pani MAŁGORZATA ŚLIWIŃSKA / ANITA BAIŃSKA-TRZEBIŃSKA

kl. 3A Pani ALICJA POWĄZKA / Pani BOŻENA KOWLCZYK

kl. 3B Pani MAŁGORZATA CZAPSKA / Pani BEATA DUSZYŃSKA

kl. 3C Pani MAŁGORZATA POWĄZKA-JACASZEK / Pani MAGDALENA PIASECKA

kl. 3D Pani BARBARA JOŃCZYK / Pani MAŁGORZATA PENAR

kl. 3E Pai ANITA BAIŃSKA-TRZEBIŃSKA / Pani BARBARA JOŃCZYK

kl. 3F Pani BOŻENA KOWLCZYK / Pani ALICJA POWĄZKA

kl. 3G Pani DANUTA RYTEL / Pani MAŁGORZATA POWĄZKA-JACASZEK

kl. 3H Pani JOANNA TELAKOWIEC-SZUDROWICZ / Pani STAŃ KATARZYNA

kl. 3I  Pani BARBARA RZEŹNICZAK / Pani DOROTA FUTYMA

kl. 3J  Pani BEATA DUSZYŃSKA / Pani MAŁGORZATA CZAPSKA

kl. 3K Pani DOROTA FUTYMA / Pani DANUTA RYTEL

kl. 4A Pani AGNIESZKA KOSOWSKA / Pani KATARZYNA SOWIŃSKA

kl. 4B Pani KATARZYNA SOWIŃSKA / Pani AGNIESZKA KOSOWSKA

kl. 4C Pan MICHAŁ ŚLIWIŃSKI / Pani MIROSŁAWA NOWICKA

kl. 4D Pani SYLWIA AMBROZIŃSKA / Pani SABINA PIASECKA

kl. 4E Pani MARTA URBANIAK-HAJDUK / Pan MATEUSZ BĄKOWSKI 

kl. 4F Pani ANNA KADŁUBOWSKA-PILICH / Pani RENATA JANCZARSKA

kl. 4G Pani MIROSŁAWA NOWICKA / Pani MAŁGORZATA DZIĘCIELSKA

kl. 4H Pani RENATA JANCZARSKA / Pani ANNA KADŁUBOWSKA-PILICH

kl. 4I  Pani AGNIESZKA WIŚNIEWSKA / Pani SYLWIA AMBROZIŃSKA 

kl. 5A Pani AGNIESZKA SZWEJKOWSKA-KOZIK / Pani AGATA GRZENIEWSKA

kl. 5B Pani ANETA KOWALCZYK / Pani IWONA SZCZEPAŃSKA

kl. 5C Pani IWONA SZCZEPAŃSKA / Pani ANETA KOWALCZYK

kl. 5D Pani ALEKSANDRA KARCZEWSKA / Pani MARTA URBANIAK-HAJDUK

kl. 5E Pani JOANNA SOJA / Pani EWELINA KLIMASZEWSKA

kl. 5F Pani EWELINA KLIMASZEWSKA / Pani SYLWESTRA PRASOLIK

kl. 6A Pani URSZULA KRAWCZYŃSKA / Pani HANNA KAMIŃSKA

kl. 6B Pani AGNIESZKA ŻWIRSKA / Pani JOLANTA WENEGICKA

kl. 6C Pani GRAŻYNA LEŻYŃSKA / Pani JOLANTA CZAPSKA

kl. 6D Pani MAGDALENA MAKOWIECKA / Pani BEATA NADZIKIEWICZ

kl. 6E Pani MAGDALENA NOWAK / URSZUKA KRAWCZYŃSKA

kl. 6F Pani SYLWESTRA PRASOLIK / Pani GRAŻYNA LEŻYŃSKA

kl. 7A Pani MAŁGORZATA CZYŻ / Pani TERESA BORKOWSKA

kl. 7B Pani AGNIESZKA DMOWSKA / Pani ANNA DANILUK

kl. 7C Pani BEATA NADZIKIEWICZ / Pani MAGDALENA MAKOWIECKA

kl. 7D Pani HANNA KAMIŃSKA / Pani AGNIESZKA ŻWIRSKA 

kl. 7E Pani ANNA DANILUK / Pani AGNIESZKA DMOWSKA

Kontakt

Home
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie
Phone
+48 (22) 758-79-74
Email
http://sp2pruszkow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria

This album doesn't contain any items