Developed in conjunction with Ext-Joom.com

NAUCZYCIEL / PRZEDMIOT

  1. Marek Śrębowaty - informatyka, zajęcia komputerowe, DYREKTOR SZKOŁY
  2. Małgorzata Czyż - przyroda, biologia, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  3. Małgorzata Śliwińska - edukacja wczesnoszkolna, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  4. Sylwia Ambrozińska - język angielski
  5. Marta Baduchowska - język polski
  6. Anita Baińska-Trzebińska - edukacja wczesnoszkolna
  7. Marta Balawender - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
  8. Mateusz Bąkowski - muzyka
  9. Edyta Bielawska - edukacja wczesnoszkolna
  10. Dorota Bigośińska - język angielski
  11. ks. Krtstian Bondarowski - religia
  12. Iwona Borek - świetlica
  13. Teresa Borkowska - matematyka
  14. Michał Chamczyk - historia
  15. Grażyna Ciechońska - edukacja wczesnoszkolna
  16. Jolanta Czapska - język polski
  17. Małgorzata Czapska - edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
  18. Paweł Czosnowski - wychowanie fizyczne
  19. Katarzyna Dadok-Pękala -oddział przedszkolny
  20. Anna Daniluk - historia
  21. Agnieszka Dmowska - przyroda , biologia
  22. Dominika Doktorska - edukacja wczesnoszkolna
  23. Wojciech Drewnowski - świetlica
  24. Beata Duszyńska - edukacja wczesnoszkolna
  25. Małgorzata Dzięcielska - matematyka, fizyka
  26. Paulina Figarska - edukacja wczesnoszkolna
  27. Franchuk Svitlana - matematyka
  28. Robert Frączkowski - wychowanie fizyczne
  29. Dorota Futyma - język polski
  30. Beata Garbaty - edukacja wczesnoszkolna
  31. Anna Gawryś - język angielski
  32. Agata Grzeniewska - pedagog
  33. Jambor Teresa - świetlica
  34. Renata Janczarska - geografia, przyroda, WDŻ
  35. Barbara Jończyk - edukacja wczesnoszkolna
  36. Katarzyna Jutkiewicz - język niemiecki
  37. Anna Kadłubowska - Pilich - język polski
  38. Hanna Kamińska - przyroda, biologia
  39. Aleksandra Karczewska - wychowanie fizyczne
  40. Anna Karpienko - religia
  41. Tomasz Karpienko - religia
  42. Ewelina Klimaszewska - matematyka
  43. Alicja Kowalczyk - WOS, Edukacja dla bezpieczeństwa
  44. Aneta Kowalczyk - matematyka
  45. Bożena Kowalczyk - edukacja wczesnoszkolna
  46. Agnieszka Kosowska - matematyka
  47. Urszula Krawczyńska - język polski
  48. Beata Leśniewska - świetlica
  49. Grażyna Leżyńska - matematyka
  50. Magdalena Makowiecka - język angielski
  51. Marta Marciniak - edukacja wczesnoszkolna
  52. Jadwiga Maryańska - psycholog
  53. Maciej Michalski - wychowanie fizyczne, świetlica
  54. Beata Nadzikiewicz - zajęcia komputerowe, informatyka
  55. Ewa Naszewska - nauczyciel wspomagający
  56. Ewa Nierobisz - edukacja wczesnoszkolna
  57. Magdalena Nowak - język angielski
  58. Mirosława Nowicka - język polski
  59. Justyna Panasewicz - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
  60. Paulina Pawlak-Kozłowska - SI
  61. Małgorzata Penar - język angielski
  62. Marta Płatos - SI
  63. Magdalena Piasecka - logopeda
  64. Sabina Piasecka - technika, zajęcia techniczne
  65. Anna Piecyk - świetlica
  66. Agnieszka Pieniek - edukacja wczesnoszkolna
  67. Alicja Powązka -
  68. Małgorzata Powązka - Jacaszek - plastyka, muzyka
  69. Agata Prasolik - edukacja wczesnoszkolna
  70. Jolanta Prochacka - Olszewska - świetlica
  71. Artur Różycki - biblioteka
  72. Dorota Rybarczyk - edukacja wczesnoszkolna
  73. Marcin Rybczyński - wychowanie fizyczne
  74. Danuta Rytel - edukacja wczesnoszkolna
  75. Barbara Rzeźniczak - edukacja wczesnoszkolna
  76. Beata Sawicka - biologia, przyroda
  77. Joanna Soja - język angielski, etyka
  78. Katarzyna Sowińska - historia
  79. Katarzyna Stań - edukacja wczesnoszkolna
  80. Beata Stosio - biblioteka
  81. Iwona Szczepańska - język polski
  82. ks. Łukasz Szlak - religia
  83. Magdalena Sztyk - WDŻ
  84. Katarzyna Szwec - - informatyka, zajęcia komputerowe
  85. Agnieszka Szwejkowska - Kozik - język polski
  86. Zofia Ścioch - wychowanie fizyczne
  87. Michał Śliwiński - wychowanie fizyczne
  88. Joanna Szudrowicz-Telakowiec -
  89. Marta Urbaniak - Hajduk - język polski, język angielski
  90. Jolanta Wenegicka - wychowanie fizyczne
  91. Agnieszka Wiśniewska - język polski
  92. Dorota Wiśniewska - świetlica
  93. Eliza Wójcik - pedagog
  94. Jolanta Żochowska - świetlica
  95. Agnieszka Żwirska - plastyka

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2018/2019

kl. 0 Pani KATARZYNA DADOK-PĘKALA

 

kl. 1A Pani DANUTA RYTEL

kl. 1B Pani MAŁGORZATA CZAPSKA

kl. 1C Pani BARBARA RZEŹNICZAK

kl. 1D Pani BARBARA JOŃCZYK

kl. 1E Pani ANITA BAIŃSKA-TRZEBIŃSKA

kl. 1F Pani PAULINA FIGARSKA

 

kl. 2A Pani DOROTA RYBARCZYK

kl. 2B Pani EDYTA BIELAWSKA

kl. 2C Pani BOŻENA KOWALCZYK

kl. 2D Pani BEATA GARBATY

kl. 2E Pani GRAŻYNA CIECHOŃSKA

kl. 2F Pani DOMINIKA DOKTORSKA

 

kl. 3A Pani JUSTYNA PANASEWICZ

kl. 3B Pani KATARZYNA STAŃ

kl. 3C Pani MAŁGORZATA ŚLIWIŃSKA

 

kl. 4A Pani ANNA BANASZCZYK

kl. 4B Pani SVITLANA FRANCHUK

kl. 4C Pani MAŁGORZATA POWĄZKA-JACASZEK

kl. 4D Pani DOROTA BIGOSIŃSKA

kl. 4E Pani JOLANTA WENEGICKA  

kl. 4F Pan MICHAŁ CHAMCZYK

kl. 4G Pani  BEATA SAWICKA

kl. 4H Pan PAWEŁ CZOSNOWSKI 

kl. 4I  Pani MARTA BALAWENDER

kl. 4J  Pani BEATA DUSZYŃSKA

kl. 4K Pani DOROTA FUTYMA

 

kl. 5A Pani AGNIESZKA KOSOWSKA

kl. 5B Pani KATARZYNA SOWIŃSKA

kl. 5C Pan MICHAŁ ŚLIWIŃSKI

kl. 5D Pani SYLWIA AMBROZIŃSKA

kl. 5E Pani MARTA URBANIAK-HAJDUK

kl. 5F Pani ANNA KADŁUBOWSKA-PILICH

kl. 5G Pani MIROSŁAWA NOWICKA

kl. 5H Pani RENATA JANCZARSKA

kl. 5I  Pani AGNIESZKA WIŚNIEWSKA

 

kl. 6A Pani AGNIESZKA SZWEJKOWSKA-KOZIK

kl. 6B Pani ANETA KOWALCZYK

kl. 6C Pani IWONA SZCZEPAŃSKA

kl. 6D Pani ALEKSANDRA KARCZEWSKA

kl. 6E Pani JOANNA SOJA

kl. 6F Pani EWELINA KLIMASZEWSKA

 

kl. 7A Pani URSZULA KRAWCZYŃSKA

kl. 7B Pani AGNIESZKA ŻWIRSKA

kl. 7C Pani GRAŻYNA LEŻYŃSKA

kl. 7D Pani MAGDALENA MAKOWIECKA

kl. 7E Pani MAGDALENA NOWAK

kl. 7F Pani MAŁGORZATA DZIĘCIELSKA

 

kl. 8A Pani MAŁGORZATA CZYŻ

kl. 8B Pani AGNIESZKA DMOWSKA

kl. 8C Pani BEATA NADZIKIEWICZ

kl. 8D Pani HANNA KAMIŃSKA

kl. 8E Pani ANNA DANILUK

Kontakt

Home
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie
tel.(22) 758-79-74
PhoneSekretariat szkoły wew.11
kom.501 525 025
PhoneKierownik administracyjno-gospodarczy (Księgowość) wew.12
PhonePedagog/Psycholog wew.16
kom. 501 525 034
PhoneGabinet pielęgniarki wew.17
PhoneKadry wew.18
PhoneIntendent szkolny wew.23
kom. 501 525 029
PhonePokój nauczycielski wew.27
PhoneŚwietlica szkolna
kom. 501 525 086
 Email
http://sp2pruszkow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości

Galeria

This album doesn't contain any items