Developed in conjunction with Ext-Joom.com

                                          Harmonogram - projekt unijny „Lubię się uczyć”

Lp.

Nazwisko i  imię

Dzień

Godzina

Klasy

Sala

Nazwa

1.

Dzięcielska Małgorzata

poniedziałek

8.00 - 8.45

4g, 4i

108

ZWM

2.

Dzięcielska Małgorzata

piątek

13.50 - 14.35

4h

216

KZM

3.

Duszyńska Beata

wtorek

15.40 - 16.25

3

102

KZM

4.

Klimaszewska Ewelina

czwartek

14.45 - 15.30

4f, 5e, 5f

218

KZM

5.

Kowalczyk Aneta

wtorek

14.45 - 15.30

4c, 4d, 4e

208

ZWM

6.

Kowalczyk Bożena

wtorek

wtorek

15.40 - 16.25

16.35 - 17.20

3

3

208

208

KZR

KZR

7.

Nadzikiewicz Beata

poniedziałek

14.40 - 15.25

4 - 6

208

KZR

Legenda:
ZWM - zajęcia wyrównawcze matematyka
KZM - kółko zainteresowań matematyka
KZR - kółko zainteresowań robotyka

 

                                                 Harmonogram - projekt unijny „Chętni na eksperymenty”

Lp.

Nazwisko i  imię

Dzień

Godzina

Klasy

Sala

Nazwa

1.      

Baińska  - Trzebińska Anita

czwartek

13.50 - 14.35

3e

PM

2

2.      

Borkowska Teresa

wtorek

15.40 - 16.25

6a

205

2

3.      

Borkowska Teresa

czwartek

13.50 - 14.35

7a

207

2

4.      

Ciechońska Grażyna

wtorek

11.45 - 12.30

1e

122z

2

5.      

Czapska Małgorzata

czwartek

8.00 - 8.45

3b

PM

2

6.      

Czyż Małgorzata

środa

14.35 - 15.20

5a, 5c

220

1

7.      

Czyż Małgorzata

czwartek

13.45 - 14.30

6b, 7a

207

1

8.      

Czyż Małgorzata

piątek

13.45 - 14.30

5c

P1

1

9.      

Czyż Małgorzata

piątek

14.45 - 15.30

6b

218

1

10.  

Dadok - Pękala Katarzyna

środa

10.45 - 11.30

2a

110z

1

11.  

Dmowska Agnieszka

wtorek

14.45 - 15.30

4 - 7

218

2

12.  

Dmowska Agnieszka         

wtorek

15.40 - 16.25

7

220

1

13.  

Dmowska Agnieszka

środa

8.55 - 9.40

4

SK

1

14.  

Dmowska Agnieszka

czwartek

14.45 - 15.30

5 - 6

220

1

15.  

Doktorska Dominika

czwartek

11.45 - 12.30

1f

110z

1

16.  

Duszyńska Beata

wtorek

10.45 - 11.30

3j

218z

1

17.  

Duszyńska Beata

czwartek

13.50 - 14.35

3

108

1

18.  

Dzięcielska Małgorzata

wtorek

13.50 - 14.35

7c

PM

2

19.  

Dzięcielska Małgorzata

środa

10.45 - 11.30

4

218z

2

20.  

Dzięcielska Małgorzata

czwartek

14.45 - 13.30

7

214

1

21.  

Garbaty Beata

poniedziałek

15.40 - 16.25

1d

119

1

22.  

Jończyk Barbara

wtorek

12.50 - 13.35

3d

114

2

23.  

Klimaszewska Ewelina

czwartek

13.50 - 14.35

6b, 6d

218

2

24.  

Kosowska Agnieszka

środa

14.45 - 15.30

7e

205

2

25.  

Kosowska Agnieszka

czwartek

14.45 - 15.30

5a, 5d

205

2

26.  

Kowalczyk Bożena

poniedziałek

9.50 - 10.35

3f

110z

1

27.  

Leżyńska Grażyna

środa

15.15 - 16.00

6c, 6e, 6f

218

2

28.  

Leżyńska Grażyna

środa

16.00 - 16.45

7b, 7d

218

2

29.  

Nadzikiewicz Beata

piątek

14.40 - 15.25

4 - 7

208

3

30.  

Nierobisz Ewa

poniedziałek

11.45 - 12.30

1b

122z

1

31.  

Pieniek Agnieszka

poniedziałek

12.50 - 13.35

1c

114

1

32.  

Powązka Alicja

środa

15.40 - 16.25

3a

106

1

33.  

Powązka - Jacaszek Małgorzata

poniedziałek

15.35 - 16.20

3c

105

1

34.  

Rybarczyk Dorota

poniedziałek

13.50 - 14.35

1a

114

2

35.  

Rytel Danuta

wtorek

12.50 - 13.35

3g

SK

2

36.  

Stań Katarzyna

piątek

9.50 - 10.35

2b

P2

1

37.  

Śliwińska Małgorzata

wtorek

9.50 - 10.35

2c

110z

1

38.  

Śliwińska Małgorzata

środa

13.50 - 14.35

2c

108

2

39.  

Śrębowaty Marek

środa

14.35 - 16.05

5 - 7

208

3

40.  

Telakowiec - Szudrowicz Joanna

poniedziałek

9.50 - 10.35

3h

SK

1

Legenda:
1 – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze przyrodnicze forma eksperymentu.
2 – Zajęcia dodatkowe matematyczno-przyrodnicze dla dzieci.
3 – Zajęcia z technologii informacyjno-komunikacyjnych w formie kółek zainteresowań.

 

 

 

CAMELOT - język angielski dla klas I i II

DANCE IMPERIUM - Centrum Tańca i Ruchu 

MICHI Stowarzyszenie Edukacyjne - zajęcia karate

KLUB KATA  - zajęcia karate

MICHALINA SPORT - tenis

KARATE KLUB - zajęcia karate

GAMBIT - nauka gry w szachy

MOS - akrobatyka

MOS - koszykówka chłopców

LIDER - koszykówka dziewcząt

Kontakt

Home
Szkoła Podstawowa nr 2
im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie
Phone
+48 (22) 758-79-74
Email
http://sp2pruszkow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria

This album doesn't contain any items