2017/2018

Od września nasza wzbogaciła się m in. o drugą, nowoczesną pracownię komputerową oraz w pełni wyposażoną pracownię fizyczno-chemiczną. W wielu salach lekcyjnych zamontowano rzutniki multimedialne. Nasza baza pomocy dydaktycznych wzbogaciła się także o liczne mapy, plansze i programy multimedialne. Nowe miejsce na parterze znalazła potrzebna szczególnie najmłodszym uczniom świetlica. Wszyscy uczniowie otrzymali dostęp do nowych, kolorowych szafek w szatniach szkolnych.

Cieszymy się, że dzięki udostępnieniu nowych, bogato wyposażonych w pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny pomieszczeń, możemy zapewnić naszym uczniom jeszcze lepsze warunki nauki.

==========================

2016/2017

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Pruszkowie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Pruszkowie zorganizowała Wystawę Grzybów pt. „Poznaj Grzyby – Unikniesz Zatrucia”

=========================