NAUCZYCIEL / PRZEDMIOT

  1. Pan Marek Śrębowaty - informatyka, zajęcia komputerowe, DYREKTOR SZKOŁY
  2. Pani Katarzyna Jutkiewicz - język niemiecki, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  3. Pani Anita Baińska-Trzebińska - edukacja wczesnoszkolna, WICEDYREKTOR SZKOŁY
  4. Pani Eliza Wójcik - pedagog
  5. Pani Elżbieta Chojnowska - pedagog
  6. Pani Sylwia Ambrozińska - język angielski
  7. Pani Marta Baduchowska - język polski
  8. Pani Marta Balawender - wychowanie fizyczne,
  9. Pani Anna Banaszczyk - nauczyciel wspomagający, wychowanie fizyczne
  10. Pan Mateusz Bąkowski - muzyka
  11. Pani Edyta Bielawska - edukacja wczesnoszkolna
  12. Pani Dorota Bigośińska - język angielski
  13. Pani Maja Błęcka - wychowanie fizyczne
  14. Pani Iwona Borek - edukacja wczesnoszkolna
  15. Pani Teresa Borkowska - matematyka
  16. Pan Michał Chamczyk - historia
  17. Pani Grażyna Ciechońska - edukacja wczesnoszkolna
  18. Pani Jolanta Czapska - język polski
  19. Pani Małgorzata Czapska - edukacja wczesnoszkolna
  20. Pan Paweł Czosnowski - wychowanie fizyczne
  21. Pani Katarzyna Dadok-Pękala - edukacja wczesnoszkolna
  22. Pani Anna Daniluk - historia
  23. ks.Paweł Daszczyński - religia
  24. Pani Agnieszka Dmowska - przyroda , biologia, matematyka
  25. Pani Dominika Doktorska - edukacja wczesnoszkolna
  26. Pani Beata Duszyńska - matematyka
  27. Pani Edyta Dzierzbicka - język niemiecki
  28. Pani Małgorzata Dzięcielska - matematyka, fizyka
  29. Pani Paulina Figarska - edukacja wczesnoszkolna
  30. Pan Robert Frączkowski - wychowanie fizyczne
  31. Pani Beata Garbaty - świetlica
  32. Pani Jambor Teresa - świetlica
  33. Pani Renata Janczarska - geografia
  34. Pan Artur Janecki - chemia
  35. Pani Barbara Jończyk - edukacja wczesnoszkolna
  36. Pani Anna Kadłubowska - Pilich - język polski
  37. Pani Hanna Kamińska - biologia, świetlica
  38. Pani Aleksandra Karczewska - wychowanie fizyczne
  39. Pani Anna Karpienko - religia
  40. Pan Tomasz Karpienko - religia
  41. Pani Ewelina Klimaszewska - matematyka
  42. Pani Alicja Kowalczyk - WOS, EDB
  43. Pani Aneta Kowalczyk - matematyka
  44. Pani Bożena Kowalczyk - edukacja wczesnoszkolna
  45. Pani Agnieszka Kosowska - matematyka
  46. Pani Urszula Krawczyńska - język polski
  47. Pani Izabela Kulczyk-Sobczyk - edukacja wczesnoszkolna
  48. Pani Beata Leśniewska - matematyka, świetlica
  49. Pani Magdalena Makowiecka - język angielski
  50. Pani Marta Marciniak - edukacja wczesnoszkolna
  51. Pani Jadwiga Maryańska - psycholog
  52. Magdalena Mazurek - chemia
  53. Pan Maciej Michalski - wychowanie fizyczne, świetlica
  54. Pani Beata Nadzikiewicz - zajęcia komputerowe, informatyka, doradztwo zawodowe
  55. Pani Ewa Nierobisz - edukacja wczesnoszkolna
  56. Pani Magdalena Nowak - język angielski
  57. Pani Mirosława Nowicka - język polski
  58. Pan Dawid Paliński - informatyka, zajęcia komputerowe
  59. Pani Justyna Panasewicz - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
  60. Pani Paulina Pawlak-Kozłowska - SI
  61. Pani Małgorzata Penar - język angielski
  62. Pani Patrycja Piecyk - świetlica
  63. Pani Marta Płatos - SI
  64. Pani Magdalena Piasecka - logopeda
  65. Pani Sabina Piasecka - technika, zajęcia techniczne
  66. Pani Anna Piecyk - świetlica
  67. Pani Agnieszka Pieniek - edukacja wczesnoszkolna
  68. Pani Małgorzata Powązka - Jacaszek - plastyka, muzyka
  69. Pani Agata Prasolik - edukacja wczesnoszkolna
  70. Pani Jolanta Prochacka - Olszewska - świetlica
  71. Pan Artur Różycki - biblioteka
  72. Pani Dorota Rybarczyk - edukacja wczesnoszkolna
  73. Pan Marcin Rybczyński - wychowanie fizyczne
  74. Pani Danuta Rytel - edukacja wczesnoszkolna
  75. Pani Barbara Rzeźniczak - edukacja wczesnoszkolna
  76. Pani Beata Sawicka - biologia, przyroda
  77. Pani Joanna Soja - język angielski, etyka
  78. Pani Katarzyna Sowińska - historia, geografia
  79. Pani Katarzyna Stań - edukacja wczesnoszkolna
  80. Pani Beata Stosio - biblioteka
  81. ks. Marcin Szatanek - religia
  82. Pani Iwona Szczepańska - język polski
  83. ks. Łukasz Szlak - religia
  84. Pani Magdalena Sztyk - WDŻ
  85. Pani Agnieszka Szwejkowska - Kozik - język polski
  86. Pani Zofia Ścioch - wychowanie fizyczne
  87. Pani Małgorzata Śliwińska - edukacja wczesnoszkolna
  88. Pan Michał Śliwiński - wychowanie fizyczne
  89. Pani Joanna Szudrowicz-Telakowiec - świetlica
  90. Pani Marta Urbaniak - Hajduk - język polski, język angielski
  91. Pani Agnieszka Wiśniewska - język polski
  92. Pani Dorota Wiśniewska - świetlica
  93. Pani Marlena Włudarkiewicz - religia
  94. Pani Eliza Wójcik - pedagog
  95. Pani Jolanta Żochowska - świetlica
  96. Pani Agnieszka Żwirska - plastyka

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2019/2020

Oddział przedszkolny - Pani EWA NIEROBISZ

kl. 1A Pani JUSTYNA PANASEWICZ

kl. 1B Pani MAŁGORZATA POWĄZKA-JACASZEK

kl. 1C Pani MAŁGORZATA ŚLIWIŃSKA

kl. 1D Pani KATARZYNA DADOK-PĘKALA

kl. 1E Pani IWONA BOREK

kl. 1F Pani KATARZYNA STAŃ

 

kl. 2A Pani DANUTA RYTEL

kl. 2B Pani MAŁGORZATA CZAPSKA

kl. 2C Pani BARBARA RZEŹNICZAK

kl. 2D Pani BARBARA JOŃCZYK

kl. 2E Pani ANITA BAIŃSKA-TRZEBIŃSKA

kl. 2F Pani PAULINA FIGARSKA

 

kl. 3A Pani DOROTA RYBARCZYK

kl. 3B Pani EDYTA BIELAWSKA

kl. 3C Pani BOŻENA KOWALCZYK

kl. 3D Pani IZABELA KULCZYK-SOBCZYK

kl. 3E Pani GRAŻYNA CIECHOŃSKA

kl. 3F Pani DOMINIKA DOKTORSKA

 

kl. 4A Pani ANNA DANILUK

kl. 4B Pani MARIA BADUCHOWSKA

kl. 4C Pani AGNIESZKA DMOWSKA

 

kl. 5A Pani ANNA BANASZCZYK

kl. 5B Pani HANNA KAMIŃSKA

kl. 5C Pani MAŁGORZATA POWĄZKA-JACASZEK

kl. 5D Pani DOROTA BIGOSIŃSKA

kl. 5E Pani  BEATA NADZIKIEWICZ

kl. 5F Pan MICHAŁ CHAMCZYK

kl. 5G Pani  BEATA SAWICKA

kl. 5H Pan PAWEŁ CZOSNOWSKI 

kl. 5I  Pani MARTA BALAWENDER

kl. 5J  Pani BEATA DUSZYŃSKA

kl. 5K Pani MAJA BŁĘCKA

 

kl. 6A Pani AGNIESZKA KOSOWSKA

kl. 6B Pani KATARZYNA SOWIŃSKA

kl. 6C Pan MICHAŁ ŚLIWIŃSKI

kl. 6D Pani SYLWIA AMBROZIŃSKA

kl. 6E Pani MARTA URBANIAK-HAJDUK

kl. 6F Pani ANNA KADŁUBOWSKA-PILICH

kl. 6G Pani MIROSŁAWA NOWICKA

kl. 6H Pani RENATA JANCZARSKA

kl. 6I  Pani AGNIESZKA WIŚNIEWSKA

 

kl. 7A Pani AGNIESZKA SZWEJKOWSKA-KOZIK

kl. 7B Pani ANETA KOWALCZYK

kl. 7C Pani IWONA SZCZEPAŃSKA

kl. 7D Pani ALEKSANDRA KARCZEWSKA

kl. 7E Pani JOANNA SOJA

kl. 7F Pani EWELINA KLIMASZEWSKA

 

kl. 8A Pani URSZULA KRAWCZYŃSKA

kl. 8B Pani AGNIESZKA ŻWIRSKA

kl. 8C Pani MAGDALENA MAZUREK

kl. 8D Pani MAGDALENA MAKOWIECKA

kl. 8E Pani MAGDALENA NOWAK

kl. 8F Pani MAŁGORZATA DZIĘCIELSKA

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie

Phone (22) 758-79-74
Phone 501-525-025
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria